Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy za wszystkie mody są bany?


IsoreS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.



Niedawno sie dowiedzialem że istnieje taki mod jak laser, który pokazuje gdzie przeciwnik celuje.



Jednak niewiem czy posiadanie takiego moda grozi banem.



Więc moje pytanie brzmi :



Czy posiadanie takiego Moda grozi banem?



Z tego co sie doczytalem tutaj :



http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/215471-ban-za-mody/#top



Niby miało być zabronione, potem sie doczytałem ze nie jest zabronione, ale jak bedzie zabronione to o tym napiszą.



Jednak nie doczytalem że już są zabronione, ale wole byc pewny w 100%.



Polecą Plusy!


beznazwy1hud.png



Bo IsoreS jest tylko jeden!


Opublikowano

Zakazane są na pewno

Laser Mod

Mod usuwający / dający 100% przezroczystości krzaków
Mod zmieniający modele czołgów (nie skiny, ale całe modele) tak że masz na monitorze zjeżdżące hitboxy opakowane w półprzezroczyste białawe opakowanie

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

niewiem jak taki mod sie nazywa, zakazane jest cos takiego ze np czolg jest "kolorowy" i tam gdzie jest na czerwono to trudno przebic, tam gdzie zielono to latwo przebić, tam gdzie np na pomaranczowo pokolorowany to średnia trudnosc przebicia pancerza.

 

Chyba rozumiesz o co biega

beznazwy1hud.png



Bo IsoreS jest tylko jeden!


Opublikowano

Owszem jest kilka zakazanych modów, lecz za żadnego (na chwilę obecną) bana nie dostaniesz (jeżeli chwalić się tym nie będziesz). Lista zakazanych modów klasuje się następująco:

* Laser pointer - Modyfikacje dodające "celowniki laserowe" do luf lub kopułek pojazdów - Przykład

* Usunięte korony drzew - Modyfikacje usuwające liście z drzew, krzaki lub całkowicie usuwające florę - Przykład

* Free Camera mod - Modyfikacja umożliwiająca swobodne poruszanie się kamerą po całej mapie

* Hitboxes skins - Modyfikacja zmieniające zwykłe modele pojazdów na "szklane" modele, zawierające zaznaczone wszystkie najważniejsze moduły - Przykład

* Tracer hacks/mods - Modyfikacje zmieniające w jakikolwiek sposób ślady wystrzałów dział(tzw. "tracery")

* Modyfikacje automatyzujące użycie zwykłych gaśnic czy zwykłych skrzynek naprawczych.

* Auto shoot - Modyfikacje umożliwiające automatycznie strzelanie.

* Foliage remover - Modyfikacja "oczyszczająca" widok celownika, po zastosowaniu modyfikacji drzewa/krzaki nie zasłaniają celu - Przykład

Opublikowano

niewiem jak taki mod sie nazywa, zakazane jest cos takiego ze np czolg jest "kolorowy" i tam gdzie jest na czerwono to trudno przebic, tam gdzie zielono to latwo przebić, tam gdzie np na pomaranczowo pokolorowany to średnia trudnosc przebicia pancerza.

 

Chyba rozumiesz o co biega

Chodzi co o Hitboxes skins :) Lista jest u góry, radzę ściągać modyfikacje ze strony http://playernotes.pl/2012/01/przeglad-dodatkow-do-gry-world-of-tanks/ , tam jest napisane, który mod jest zakazany, a który nie.

Opublikowano

Owszem jest kilka zakazanych modów, lecz za żadnego (na chwilę obecną) bana nie dostaniesz (jeżeli chwalić się tym nie będziesz). Lista zakazanych modów klasuje się następująco:

* Laser pointer - Modyfikacje dodające "celowniki laserowe" do luf lub kopułek pojazdów - Przykład

 

* Usunięte korony drzew - Modyfikacje usuwające liście z drzew, krzaki lub całkowicie usuwające florę - Przykład

 

* Free Camera mod - Modyfikacja umożliwiająca swobodne poruszanie się kamerą po całej mapie

 

* Hitboxes skins - Modyfikacja zmieniające zwykłe modele pojazdów na "szklane" modele, zawierające zaznaczone wszystkie najważniejsze moduły - Przykład

 

* Tracer hacks/mods - Modyfikacje zmieniające w jakikolwiek sposób ślady wystrzałów dział(tzw. "tracery")

 

* Modyfikacje automatyzujące użycie zwykłych gaśnic czy zwykłych skrzynek naprawczych.

 

* Auto shoot - Modyfikacje umożliwiające automatycznie strzelanie.

 

* Foliage remover - Modyfikacja "oczyszczająca" widok celownika, po zastosowaniu modyfikacji drzewa/krzaki nie zasłaniają celu - Przykład

Czyli za żadnego moda bana nie dostanę? to skoro są zakazane to jaka kara może mnie spotkać?

beznazwy1hud.png



Bo IsoreS jest tylko jeden!


Opublikowano

Są to mody zakazane ale nie na serwie EU. Sytuacja wygląda następująco. WG wprowadził na (najliczniejszym) serwerze rosyjskim, nazwijmy to roboczo, anty-cheat system. Magiczny program, który przeszukuje pliki w poszukiwaniu nielegalnych modów. Kiedy taki program znajdzie moda w magiczny sposób kontaktuje się z WG, a oni dają ci permanentnego bana (bez szansy undbana). Jednak, na serwerze EU taka polityka nie została jeszcze wprowadzona. W związku z tym możesz używać takowych "zakazanych modów", jednak nikt ci na ręce nie patrzy. Istnieje jednak szansa, że jak wrzucisz np. ss-y lub filmik jak grasz i będziesz miał zainstalowane mody, których mieć nie powinieneś, ktoś zgłosi to do WG. a ty pożegnasz się z kontem :(

Opublikowano

Aha, już rozumiem czyli na EU one zakazane nie są ;) uff to ja ide po mody a w dostajecie Like i 5 w profilu, a temat do zamkniecia!

beznazwy1hud.png



Bo IsoreS jest tylko jeden!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...